Кілька міфів про вагітність, у які жінки досі вірять

Деякі міфи про вагітність не мають під собою підґрунтя.

Вагітність і майбутні пологи — серйозне навантаження на жіночий організм. І тим не менше навіть на прийомі у лікаря можна почути пораду "швидше народити і вирішити чи не усі проблеми зі здоров'ям". Крім "дивовижного зцілення" навколо вагітності також обертається безліч міфів, у які довірливі жінки продовжують наївно вірити. Давайте розглянемо найпопулярніші з них, інформує Ukr.Media.

Перша вагітність триває довше

Тут є своя частка правди: 5 % жінок, які переживають першу вагітність, народжують пізніше за визначений термін. Однак стверджувати, що вся справа у першій вагітності не можна, адже з такою ж періодичністю пологи відбуваються і раніше за призначений лікарем термін, це відбувається мало не частіше, ніж затримка пологів. Американські вчені проводили ціле дослідження з цього питання: фахівці у галузі гінекології спостерігали за перебігом вагітності більше ніж у сотні жінок, і лише чверть з них вирушили до операційної саме у той день, який був запланований лікарем.

Вагітність додасть кілограмів

Звичайно, під час вагітності ви ніяк не зможете важити стільки ж, скільки і до неї, однак власне вагітність ніяк не сприяє значному набору ваги. За розрахунками фахівців, вагітній жінці необхідно збільшити свою звичайну норму калорій на 200-300 одиниць, не більше. Перебуваючи у "цікавому стані", жінка повинна дотримуватися усіх вказівок лікаря, чітко виконувати рекомендації щодо харчування, ділити добову норму їжі на 5-6 прийомів і не захоплюватися калорійними продуктами. Якщо все робити правильно, набрана за вагітність вага піде після пологів максимум за рік, а тому не варто додавати собі зайвих переживань у цей непростий період.

Вагітність і спорт несумісні

З цим ніяк не можна погодитися, оскільки гарна фізична форма допоможе не лише легше пережити вагітність, але й полегшити процес пологів. Зрозуміло, у вас не повинно бути ніяких протипоказань до фізичної активності. Звичайно, від різких вправ та активного спорту необхідно відмовитися на час вагітності, але йога і спеціальний комплекс вправ для вагітних є абсолютно нешкідливими, за умови, що ви виконуєте усі вправи під наглядом досвідченого інструктора.

Вагітність лікує

Це досить суперечливо. Вагітність — серйозне випробування навіть для жінки без хронічних захворювань, що вже говорити про ситуації, коли майбутня мама тривалий час відчуває проблеми зі здоров'ям. І все ж таки вагітність може позитивно вплинути на гормональний фон, якщо раніше ви мали проблеми з ним. Однак після пологів коливання гормонів можуть продовжитися, оскільки організм поступово почне повертатися до свого звичайного стану.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кілька міфів про вагітність, у які жінки досі вірять