Кілька новорічних прикмет, які допомагають залучити щастя у домівку

Різне

Деякі новорічні прикмети обіцяють залучити у ваш дім щастя.

Можна по-різному ставитися до новорічних прикмет, проте експерти запевняють, що вони дійсно працюють. Потрібно лише правильно їх тлумачити!

Наближається новорічна ніч, а це означає, що саме час загадувати бажання. Фахівці запевняють, що з 31 грудня на 1 січня здійснюються усі мрії, необхідно лише тільки їм у цьому допомогти. І ось уже навіть скептики вишукують новорічні прикмети, щоб відзначити свято за усіма правилами і залучити багатство та удачу у домівку, інформує Ukr.Media.

Популярні новорічні прикмети

Ми склали список рекомендацій, які допоможуть оживити сімейне застілля і зробити так, щоб у наступному році у ваш будинок прийшов достаток:

Перед самим Новим роком не радять давати гроші у борг

І самі обов’язково постарайтеся розрахуватися з боргами. А у святкову ніч подбайте про те, щоб поруч з вами лежала хрустка купюра. Все для того, щоб весь наступний рік провести у достатку.

Ставити і прикрашати ялинку найкраще разом усією сім’єю — так ви зміцните свої внутрішньосімейні зв’язки

До речі, якщо вірите у магію, то розташуйте лісову красуню у середині кімнати і обов’язково у новорічну ніч встаньте у коло та потанцюйте навколо ялинки. Такі обряди дуже скріплюють рідних.

Якщо у вас є потаємні бажання, то ви можете заговорити на них іграшки, зроблені власноруч

Як? Дуже просто. Хочете, щоб у новому році родина не відчувала труднощів з грошима, — загорніть у гарний папір монетки, повісьте на ялинку. Незаміжня і мрієте про родину — вирізуйте з паперу два сердечка, кільце і прикрашайте ними ялинку. Потрібна машина? Хочете свій будинок? У подорож? Майструйте іграшки і — на ялинку! Тільки поки майструєте, не забувайте промовляти над ними свої бажання.

Також у свято у жодному разі не можна виносити сміття

Таким чином можна випадково «винести» з домівки і благополуччя.

Прибирати у перший же день після свята теж не рекомендується

Такий вчинок може призвести до збитків і втрат.

За кілька днів до настання новорічних свят можна (і навіть потрібно!) викинути весь мотлох і непотрібні речі

Таким чином ви залишите за дверима усі неприємності і погане самопочуття, звільните місце для усього нового і змін у житті.

За кілька днів до Нового року проведіть ритуал для позбавлення від негативу, що накопичився

Він смішний, але дієвий. Візьміть сувій туалетного паперу і спорудіть собі з нього хвіст. Напишіть на ньому усе, що вам отруювало життя у цьому році: образи, претензії, розчарування. Начіпляйте на нього усілякі непотрібні дрібниці — бантики, пір’я, нитки. Приєднайте хвіст до домашнього одягу і походіть з ним кілька годин. А потім спаліть!

Новорічну ніч обов’язково необхідно зустрічати у новому вбранні

Стара сукня, прикрашена новим аксесуаром, не підійде, і бажано на святковий стіл постелити нову скатертину та додати прикраси. Цим можна залучити удачу і достаток у новому році.

На новорічному столі мають бути різні страви

До речі, що стосується святкового столу, то на ньому має бути багато різноманітних страв та напоїв. Тоді весь наступний рік буде ситним і плідним.

Зустрічаючи рік Бика, поставте скарбничку у вигляді цієї тварини на новорічний стіл, покладіть велику купюру під неї, а у скарбничку — жовті монетки

Так ви забезпечите собі поповнення коштів у новому році без особливих зусиль.

Обов’язково у новорічну ніч під бій курантів загадайте своє найпотаємніше бажання

Воно неодмінно здійсниться, тому що у цей час безліч людей у всьому світі надсилають у Всесвіт свої думки — створюється потужний енергетичний ліфт, і у всіх здійснюються бажання. Тільки заздалегідь подумайте, що будете просити. Зверніть увагу, що бажати треба саме собі, а не взагалі для усієї родини або усього світу.

У новорічну ніч не можна лаятися, влаштовувати істерики, працювати і рано лягати спати

Це дуже важлива деталь. Щоб наступний рік вдався, старий необхідно провести як слід.

Подбайте про те, щоб вранці 1 січня поріг вашого будинку першим переступив чоловік

Тоді весь наступний рік для вас буде дуже щасливим. Як це зробити? Можна попросити друзів або родичів допомогти. Адже це свято трапляється лише раз на рік!

Як загадувати бажання

Загадувати бажання потрібно правильно. По-перше, формулювати їх у теперішньому часі і завжди задавати конкретний термін здійснення. Наприклад: «У березні 2021 року я вийду заміж».

По-друге, не можна використовувати негативні частинки і слова. Не «Хочу ніколи не хворіти», а «Я завжди буду здоровою».

По-третє, використовуйте більше епітетів, щоб змалювати мрію якомога детальніше. Тут підійдуть як властивості речі, якою ви хочете володіти, так і ваші почуття, які ви відчуєте, коли її отримаєте.

По-четверте, не забувайте про інших. Побажайте оточуючим усього найкращого. А ваші бажання не повинні нікому завдати шкоди.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN