Кіркоров: Мій друг Зеленський відрікся від мене, а ми ж дружили – не розлий вода!

Різне

Виступав в окупованому Криму російський виконавець Філіп Кіркоров ображений, що його в минулому один Володимир Зеленський не “вирішив питання” з забороною на в’їзд в Україну.
Про це Кіркоров розповів в інтерв’ю виданню “Московский комсомолец”, інформує Цензор.НЕТ .

“Мій друг, з яким я ділив одну сцену і телеефіри, Володимир Зеленський тепер відрікся від мене. А ми ж дружили – не розлий вода! Напевно, можна було якось вирішити питання по Філіпу Кіркорову, який нічого поганого Україні не зробив, є її народним артистом, отримав звання, до речі, з рук далеко не проросійського президента Віктора Ющенка … “, – сказав він.

Кіркоров каже, що шкодує своїх шанувальників в Україні, які 7 років не можуть побачити його нові шоу, і засмучений негативною реакцією на його виступ в Еміратах з Полякової.

“У Росії шуму від того, що Кіркоров виступив з українською артисткою Полякової, не було – навпаки, дуже красиво подали, а в Україні подали в якомусь інфернально-спотвореному вигляді. Мало не з ворогом народу вона співала, який вбивав людей. це нонсенс і паноптикум “, – вважає він.

“Дуже відомий український артист бігає тепер від мене як від вогню, навіть якщо ми випадково зустрічаємося десь під покровом ночі в ресторані. Мовляв, не дай бог хтось побачить його зі мною. Не буду говорити хто. Я цього артиста дуже люблю , він українська зірка і теж мене дуже поважає. Але я розумію його почуття, боязнь за безпеку, тому що йому там жити “, – розповів Кіркоров.

“Я народився в СРСР. Для мене і Україна, і Білорусь, і Молдова, і інші країни – єдиний культурний музичний простір. Для мене не існує кордонів”, – додав російський артист.

Джерело: https://censor.net/ru/n3243033

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN