Кіт приховував від свого господаря, що живе на дві сім’ї, але одного разу таємниця зрадника була розкрита

Одного разу тварина повернулася додому з запискою, яка і розкрила його подвійне життя.

Вважається, що собаки до людини прив'язуються сильніше, ніж кішки — вже дуже вдача у них незалежна. Але цей випадок спростовує всі наші знання про котів. Виявляється, вони дуже люблять людей — настільки, що одного господаря їм може здатися мало.

Ця кумедна історія сталася в Мехіко. Молодий чоловік на ім'я Гектор Моралес почав помічати, що його кіт Ніло, якого він підібрав на вулиці, то і справа йде з дому. Спочатку він не турбувався — адже вихованець завжди повертався з прогулянки додому. Але з часом кіт став затримуватися все сильніше, інформує Ukr.Media.

Після тривалої відсутності вихованець приходив чистим і доглянутим і навіть трохи… округленим.

Незабаром Гектору відкрилася причина зникнень кота. Одного разу Ніло, який був відсутній три дні, повернувся додому з запискою, прикріпленою до його нашийника. «Ми — інша сім'я Анджело. Коли він не в вашому домі, він живе у нас», — говорилося в загадковому посланні. Його автор просив відправити з котом у відповідь лист з номером телефону Гектора. Невідомий також повідомив, що Ніло/Анджело ситий, оскільки «перед відходом повечеряв тунцем».

Здивуванню Гектора не було меж. «Не знаю, що я повинен відчувати, дізнавшись, що кіт мені зраджує, — жартує він. — Мабуть, йому дуже складно жити на дві сім'ї».

Поміркувавши трохи, Гектор вирішив не ображатися на вихованця. Він навіть вдячний іншій родині за турботу про його пухнастого друга. «Коти самі вирішують, кого любити, — каже він. — І якщо вони нам дорогі, то ми дозволяємо їм самим робити вибір».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кіт приховував від свого господаря, що живе на дві сім’ї, але одного разу таємниця зрадника була розкрита