Китайці навіть розважаються по своєму: груповий біг на дошках по троє

Гарний варіант розваги з друзями на природі. Але треба бути обережним заняття набагато травмонебезпечніше, ніж здається на перший погляд.

Скільки не пізнавай світ, а завжди знайдеться щось новеньке, що вас здивує, інформує Ukr.Media.

Запам'ятайте або просто скопіюйте в пошуковик слово «板鞋竞速» — виявилося, що у вітчизняному та західному сегментах Інтернету просто немає відео про даний вид розваг. Проте на китайських ресурсах таких відео повно.

З 2005 року цей вид спорту офіційно включений в програму ігор народностей Китаю.

За легендою, давним-давно героїня народу чжуан, наймудріша Ва, протистояло набігам орди варварів. Ворогів було в рази більше, ніж солдатів, тож Ва придумала, як навчити воїнів рухатися синхронно та домогтися ідеальної злагодженості дій.

Варвари були розгромлені, а біг на дошках по троє відтоді вважається складним і дуже почесним народним видом спорту.

Бігати можуть і чоловіки, і жінки, особливих вимог немає. Але треба враховувати, що це не просто командний спорт, а квінтесенція синхронності дій.

У такому бігу, як ніде більше, від найдрібніших дій кожного залежить вся динаміка. Підіймеш ногу на півсантиметра вище або забаришся на частку секунди і ритм вже порушений, трійка валиться на землю. А що говорити про координацію дихання!

Бігають на дуже простих штуках — метрова дошка, 9 см завширшки, 3 см у висоту.

І трохи відео для кращого розуміння.

Дивлячись як китайці майстерно бігають на цих дошках, мимоволі задумуєшся про свою гнучкість. І розумієш, що є ще над чим працювати.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Китайці навіть розважаються по своєму: груповий біг на дошках по троє