Клієнт “Київстар” поскаржився на втрату 450 гривень: “Пакет так і не зарахували”

Невдоволений абонент розповів, що у компанії не “знайшлося бажання” допомогти йому вирішити проблему.

“Київстар” – один із найпопулярніших мобільних операторів України. Проте з ним бувають проблеми та українці скаржаться на оператора в мережі. Наприклад, Іван розповів, як у нього зняло всі гроші з рахунку. Свій негативний відгук клієнт “Київстар” залишив на сайті Otzyvua.

Клієнт “Київстар” розповів, що поповнив свій мобільний рахунок одразу на 450 гривень, щоб грошей вистачило на кілька місяців. При цьому за місяць він платить 150 гривень. Але пакет йому так і не нарахували, хоч минуло близько двох годин після поповнення.

В останньому повідомленні від “Київстару” було сказано, якщо пакет не нарахувався сам – замовте вручну. Чоловік так і вчинив. Пакет моментально нарахувався, інтернет починає працювати, телефонувати можна.

“Через місяць приходить повідомлення що недостатньо коштів. Думаю, стоп, як так, повинно бути трохи менше 300 грн, але точно не менше 150. Загалом, виявилося що гроші вони зняли відразу після поповнення (ага, бабки вперед), але пакет так та не зарахували”, – поскаржився клієнт “Київстар”.

мобільний телефон, Київстар

Він звернувся до підтримки, де йому сказали, що він вручну перезамовив пакет, тому гроші зняли двічі. Також там запевняли, що жодних затримок не було і йому нібито одразу дали пакет послуг. Бо сказали, що гроші повертати не стали.

“Ну а сьогодні коли у мене залишалося ще 5.5гб трафіку в пакеті, вони почали мені раптово продавати його по 0.10 за мб. Знову на підтримку пишу. Гроші цього разу повернуть, проте вже 2 години пройшло з моменту звернення, але пакетні мб досі не використовуються”, – обурився клієнт “Київстар”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )