Connect with us

Новини

Клієнтка “Київстару” поскаржилася на обслуговування “Плати або йди до іншого оператора”

Клієнтка поскаржилася на послуги від мобільного оператора “Київстар”.

Так, користувачка “Київстару” повідомила, що мала пакет з 10Гб інтернету, але не могла під ‘єднатися до комп’ютера через мобільний інтернет з початку віялових відключень. today.politeka.net

Клієнтка “Київстар” додала, що раніше завжди підключалися і могла працювати будь-де. Проте зараз може підключитися через інших операторів, крім Київстар.

“Далі – приходить повідомлення, що тепер пакет послуг буде коштувати дорожче, тому що буде збільшено кількість ГБ ( до 15). Я ними не можу користуватися, вони мені не потрібні, але я маю за них платити. Ніякого вибору, альтернативи….”, – каже клієнтка “Київстара”.

киевстар, симкарта, телефон

 

Також вона додала на сайті відгуків, що оператори “Київстар” нібито не змогли вирішити це питання.

Advertisement

“Я телефонувала оператору – сказав, щоб я зайшла до їх фірмового магазину, там допоможуть. Відвідала той магазин – там мені сказали телефонувати оператору, бо вони не можуть допомогти. Тобто, або плати і не користуйся, або йди до іншого оператору! Запропонувати нічого не можуть”, – повідомила користувачка мобільного оператор “Київстару”.

 

Раніше повідомлялося, що клієнт мобільного оператора “Київстар” розповів про популярну послугу, яка нібито зробила його боржником.

“Друг пізнається в біді. Мало того, що божевільний відсоток, але ще й дають таку суму якої не вистачає, щоб заплатити за пакет. Компанія Київстар скористалася моїм важким матеріальним станом і заробила на моїй біді”, – пише користувач.

Джерело: otzyvua.net.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement