Кобзон за фіранкою та памперси біля ліжка: Художник дотепно показав “останню мить” Путіна (фото)

Грузинський художник Нузгар Метревелі опублікував свою нову роботу, в якій зобразив “кінець” російського президента-диктатора Володимира Путіна. Те, що тиран проілюстрований саме в останні хвилини життя, можна зрозуміти завдяки зображенню покійного естадного співака Йосипа Кобзона, до якого українці жартома “відправляють” всіх російських окупантів та воєнних злочинців. Витвір мистецтва грузина похвалили не тільки його співвітчизники, а й українці. З дописом можна ознайомитися в Facebook автора, передають Патріоти України.

За задумом Нузгара Метревелі, російський диктатор зустрічає Кобзона в своєму ліжку пізно вночі, що можна зрозуміти по освітленню у кімнаті. Путін на картині дивиться в бік вікна, де з-за фіранки виглядає усміхнений співак.

Пальці воєнного злочинця схопилися за ліжко, коли він побачив, яка тінь супроводжує “гостя” – якщо придивитися, то легко розгледіти силует з косою, яким зазвичай і зображають смерть.

Відео дня:

Художник також приділив час тому, щоб додати в свою роботу кумедні деталі. Так, біля ліжка тирана можна помітити пачку памперсів для дорослих. Ймовірно, це згадка пліток про те, що Путін страждає від нетримання сечі.

Всього за добу допис зібрав понад тисячу схвальних реакцій та близько 200 поширень. В коментарях відгукнулися не тільки грузини, а й українці. “Ходімо, Вова. Досить землю мучити”, “Третій дзвоник вже пролунав. Твоє місце в партері. Всі чекають”, “Амінь”, “Ти ж нібито давно пішов? Так, я за тобою прийшов”, – написали вони.
img src=”https://patrioty.org.ua/images/2022/07/24230125__large.jpeg” />

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кобзон за фіранкою та памперси біля ліжка: Художник дотепно показав “останню мить” Путіна (фото)