Кохана “Да Вінчі” опублікувала щемливе відео із загиблим Героєм

Аліна Михайлова, дівчина Дмитра Коцюбайло “Да Вінчі” показала відео з Героєм, який загинув у боях за Бахмут. На кадрах закарбовано зворушливий танець захисника з коханою.

Ролик Аліна опублікувала у своєму Twitter. Його було знято в межах проєкту “Запроси мене з війни” програми “Вікна” (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Кохана ''Да Вінчі'' опублікувала щемливе відео із загиблим Героєм

Своє кохання Дмитро Коцюбайло зустрів саме на війні. Волонтерка, парамедикиня з “Госпітальєрів” запропонувала допомогти його роті медикаментами. З того часу вони були разом.

Аліна брала участь у Революції Гідності, після якої приєдналася до волонтерського руху у російсько-українській війні.

Кохана ''Да Вінчі'' опублікувала щемливе відео із загиблим Героєм

У 2016-2017 роках була парамедикинею медичного батальйону “Госпітальєри” Української добровольчої армії, у 2017-2019 керувала створеною нею медичною службою “УЛЬФ”.

2020 року Аліна була обрана депутаткою Київської міської ради IX скликання від партії “Голос”.

Кохана ''Да Вінчі'' опублікувала щемливе відео із загиблим Героєм

Після масштабного російського вторгнення дівчина повернулася на фронт, керувала медичною службою спецпідрозділу “Вовки Да Вінчі”.

Кохана ''Да Вінчі'' опублікувала щемливе відео із загиблим Героєм

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– 27-річний комбат “Вовків Да Вінчі” Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня у боях за Бахмут.

– Подробиці загибелі Героя розкрили фотографи Ліберови. Трагедія сталася під час ворожого обстрілу, коли інші військові залишалися в укритті.

– “Да Вінчі” – перший доброволець, удостоєний звання Героя України.

– 9 березня із захисником попрощалися на його рідній Івано-Франківщині. Віддати останню шану Героєві прийшли сотні людей.

– 10 березня під звуки трембіти з легендарним командиром попрощалися у Києві. На церемонії були присутні Зеленський, Залужний та Буданов.

– Залужний розповів, що добре знав Дмитра : “Зовсім молодий хлопець із щирими очима, який нічого й ніколи не боявся. Навколо нього об’єднувалися люди із загальною метою – боротися за свою країну”.

– У мережі показали архівне відео повернення Дмитра Коцюбайла до рідного села Бовшів після поранення. Тоді Герою було лише 19.

– Мужність та героїзм “Да Вінчі” не могли не надихати, а щира любов до України та запекла боротьба з ворогом стали прикладом для багатьох. Докладніше про “Да Вінчі” читайте в матеріалі за посиланням.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN