Connect with us

Новини

Колеги в Європі мають вищі зарплати! Очільник “Укрпошти” пояснив, чому його зарплата у 200 разів більша за дохід листоноші (відео)

Published

on

За словами Смілянського, його колеги в Європі мають вищі зарплати.

Очільник “Укрпошти” пояснив, чому його зарплата у 200 разів більша за дохід листоноші
Вони зустрілись – звичайні листоноші і очільник “Укрпошти”.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Після нашумілої інформації про мільйонний прибуток очільника “Укрпошти” Ігоря Смілянського, у той час, коли листоноші не отримують навіть мінімалки, керівник компанії поїхав до сільських відділень, аби на власні очі побачити, в яких умовах працюють люди. Чи підвищить Смілянський своїм підлеглим зарплатню та що говорить про свою.

Advertisement

За рік голова За рік голова “Укрпошти” Смілянський отримає понад 22 мільйони гривень

Пані Ольга працює листоношею в одному із відділень “Укрпошти” і щодня долає з десяток кілометрів пішки. Бо компанія, на яку працює, не надала відповідного транспорту для доставки посилок, пенсій, листів й іншої кореспонденції. Окрім того, жінка ще й має мізерну зарплату. За її словами, отримує вона лише 2 200 грн на місяць.

Не краща ситуація й у самому відділенні пошти села Сукачі на Київщині. Сюди приїздить із перевіркою делегація на чолі із керівником “Укрпошти” Ігорем Смілянським. Його, зокрема, цікавлять умови праці своїх підлеглих. Ті, своєю чергою, нарікають на жахливий стан приміщення, у якому доводиться працювати день у день.

“Умов у нас немає. Ви бачите вікно яке?.. Опалення немає, води немає”, – каже керівниця поштового відділення села Сукачі Наталія Мудрик.

Advertisement

Разом із тим, сам керівник “Укрпошти” інформацію про свої два мільйони гривень на місяць заперечує. “За грудень я отримав 1 млн 24 тисячі грн, але там є відпускні”, – каже Смілянський.

Очільник “Укрпошти” пояснює, що розмір його зарплати – це рішення Кабміну. І переконує, що хотів би, щоб листоноші отримували гідну зарплатню.

За його словами, планується запровадити в Україні пересувні відділення і запропонувати людям працювати на повну ставку. Але виявляється, щоб зросла зарплата, листоношам слід продавати значно більше товарів і послуг. Однак, як кажуть люди, у селі ніхто не купує техніку через “Укрпошту”.

“У нас є листоноші, які більше, які менше (отримують – ред), залежить від села, від кількості продажів. Але ж задача стоїть так, щоб дати людям можливість заробляти. А вже питання, хто тим скористається”, – зауважує Ігор Смілянський.

Advertisement

Із візитом керівник “Укрпошти” приїхав у ще одне районне відділення, в Іванкове. Зустрітись із персоналом попросили Смілянського народні депутати, щойно дізнались, що деякі тамтешні листоноші отримують по 700 грн на місяць. Це, кажуть у керівництві, одна п’ята ставки.

“Отримала відповідь, що від липня місяця нас будуть переводити на пересувне (відділення – ред). І хочу працювати на повну ставку, хочу отримувати хорошу зарплату і премії”, – каже Світлана Привалова, керівник відділення “Укрпошти” села Луговики.

Разом із тим, у цьому відділенні в керівника пошти журналісти знову запитали за його зарплатню. Однак Смілянський від чіткої відповіді ухилився.

“Голова пошти Німеччини отримує вісім мільйонів євро, голова пошти США теж отримує певну суму. Але в них 8 мільярдів доларів збитку, а у нас 25 мільйонів прибутку”, – переконує Смілянський.

Advertisement

Наразі в “Укрпошті” обіцяють, що зароблені гроші переважно переказуватимуть на модернізацію. А тому, мовляв, це дасть можливість листоношам бути мобільними і мати перспективу щодо збільшення свого прибутку.


джерело

Прокоментуйте:
Advertisement