Коли ми запрошували до нас гостей, то кожному наголошували приблизну суму, яку ми витратили на весілля, і яку б ми хотіли отримати від них, у якості подарунка

Різне

Свою історію я почну з того, що недавно одружилася. Два місяці тому я сказала своєму чоловікові «так», і з цієї причини я стала найщасливішою жінкою у світі.

У нас було пишне весілля в дорогому ресторані. Наші гості всі як один повторювали, що вони чудово провели час та були в захваті. Але одне мене засмутило — щедрість наших гостей. Коли ми взялися за підрахунки конвертів, то були сильно розчаровані. Нам не вистачало деякої суми на весілля.

Весільну церемонію я підшуковувала та організовувала протягом 1 року. Я була в пошуках відповідальних підрядників, сукні, місця для вечірки, гарної церкви. Дуже хотіла, щоб все було на найвищому рівні. Євген мене повністю підтримував і мріяв про казкове весілля.

Ми не хотіли економити в цей день, тому склали разом всі наші заощадження. Загалом ми заплатили близько 280 тисяч. Для когось це може здатися завеликою сумою для святкування лише на 80 гостей, але за хороший сервіс та якість потрібно платити. На нашому весіллі були страви від шеф-кухарів, ми організували проживання нашим гостям, наші стилізації також коштували дорого.

Ми з моїм чоловіком дуже сподівалися, що гроші, які нам подарують, дозволять виплатити позику, яку ми взяли для організації церемонії. Загалом, ми мріяли про те, що гості оцінять розмах весілля та не підведуть нас.

Коли ми телефонували та запрошували гостей, то кожному наголошували на приблизній сумі, яку ми витратили на весілля, і яку б ми очікували отримати від них, у якості подарунку.

Через декілька днів після весілля ми вирішили відкрити конверти з грошима та розпакувати всі подарунки. Дізнавшись скільки нам подарували, я ледь не знепритомніла. Я навіть не хочу вам писати про цю смішну суму грошей. Мені дійсно було б соромно дарувати комусь такі копійки. Краще просто відмовитися від запрошення.

Не знаю, що ми тепер купимо за цю суму, ми дійсно надіялися, що за ці гроші покриємо кредит. Тепер сидимо з Євгеном і думаємо: для чого ми взагалі робили таке розкішне весілля?

Що б ви порадили молодим в даній ситуації?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN