Коли Росія зможе перекинути поповнення на фронт у разі оголошення мобілізації: відповідь американського генерала

У разі офіційного оголошення мобілізації у Росії навряд чи вдасться залучити до війни проти України достатню кількість живої сили. При цьому призовників доведеться ще екіпірувати і хоча б мінімально навчити, на що може знадобитись кілька місяців.

Про це заявив колишній командувач військ США в Європі, генерал у відставці Бен Ходжес в інтерв’ю РБК. Він очікує, що мобілізованих не буде зібрано до нових підрозділів, а їх перекинуть до тих, які вже існують.war.obozrevatel.com

“Зазвичай їх першими вбивають або наносять поранення, якщо вони не швидко вчаться, що робити і як виживати. Але якщо їх організують у абсолютно нові підрозділи, то цим підрозділам буде потрібен час, щоб бути справді готовими до бою. Так що я очікую, що мине кілька місяців, перш ніж вони з’являться на полях битв”, – вважає Ходжес.

При цьому експерт висловив сумнів у тому, що мобілізація в РФ зможе суттєво вплинути на бойові дії протягом багатьох місяців.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про те, що у Білому домі знають про наміри Кремля провести фіктивні референдуми на окупованих Росією територіях України. Американська розвідка володіє інформацією також про підготовку в РФ до оголошення часткової мобілізації.

Відео дня:

Генерал-майор військової розвідки Вадим Скібіцький заявив, що загальна мобілізація в Росії стане серйозним індикатором для України та світу зрозуміти, наскільки російське суспільство готовепродовжувати кровопролитну війну. Вона може стати тригером для масових протестів та повалення режиму Кремля.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Коли Росія зможе перекинути поповнення на фронт у разі оголошення мобілізації: відповідь американського генерала