Connect with us

Новини

“Коли ТЦК будуть дотримуватись законів?” Студента незаконно мобілізували, він звернувся до суду: чим все закінчилося

Published

on

Студента денної форми навчання мобілізували у ЗСУ.

Як зазначено у матеріалах справи, студент 3-го курсу отримав припис місцевого ТЦК щодо прибуття до військової частини. today.politeka.net

24 лютого 2022 року командир однієї з військових частин зарахував хлопця до складу особового складу.

Проте студент зазначив, що постійно повідомляв командування військової частини про незаконність мобілізації, але жодної реакції на звернення студента не було.

У липні 2022 року академія надала довідку, що хлопець є студентом денної форми навчання. Студент подав рапорт і попросив звільнити його з військової служби.

Advertisement

Проте командування військової частини повідомило, що викладені студентом обставини не є підставами для його звільнення зі служби. Тому студент подав судовий позов.

мобилизация, призыв, всу, военные, армия, повестки

Харківський окружний адміністративний суд відмітив, що хлопець був зарахований на перший курс академії дизайну задовго до введення воєнного стану в Україні та мобілізації.

мобилизация, призыв, всу, военные, армия, повестки

Тому суд вказав, що з огляду на визначені постановою Кабінету міністром № 154, саме ТЦК повинні перевіряти наявність підстав для відстрочки від призову під час мобілізації.

Враховуючи зазначені обставини, суд дійшов висновку, що дії ТЦК щодо призову студента, а потім направлення хлопця для проходження служби – є протиправними.

Джерело: sud.ua.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement