Connect with us

Новини

Комаров зі “Світ навиворіт” вперше за тривалий час вийшов на зв’язок і несподівано перейшов на українську: відео

Published

on

Ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров вперше з середини листопада вийшов на зв’язок із шанувальниками, нарешті перейшовши на українську мову.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram телеведучий після тривалої перерви звернувся до українців та зробив важливе оголошення. politeka.net

“Дуже важлива робота нашої команди. Мій авторський проект “Рік”. До річниці повномасштабної війни з РФ. Фільм, матеріал на який ми збираємо вже майже 1 рік. Погляд на найбільш знакові події року зсередини. Те, за чим вся країна слідкувала весь рік, наша камера фіксувала з іншого ракурсу. Дуже відверті розповіді людей, руками та мозком яких твориться наша перемога. Як завжди було в моїх роботах – багато чого ви побачите та почуєте вперше”, — пише Дмитро Комаров.

Зірка “Світ навиворіт” зізнався, що за цей рік він жодного разу не був за кордоном, але при цьому побачив і зняв більше, ніж за півжиття подорожей світом.

“І буду продовжувати працювати в Україні. Інакше для мене зараз бути не може, бо найважливіші історичні події в світі зараз відбуваються саме в Україні”, — наголосив ведучий та додав, що прем’єра його нового проєкту відбудеться в річницю початку повномасштабної війни, 24 лютого.

Advertisement

Раніше він вперто продовжував робити пости та вести свою передачу російською мовою, але тепер глядачі нарешті зможуть почути його українською.

У коментарях та просто лайками на публікацію Дмитра Комарова відреагувало багато українських знаменитостей, серед яких Надя Дорофєєва, Анатолій Анатоліч, Юрій Горбунов, Володимир Остапчук, Лідія Таран та інші.

Прокоментуйте:
Advertisement