Кондратюк – про скандал із Євробаченням: ті ж граблі, що з MARUV, але виступ Alina Pash був найпотужнішим

Телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк заявив, що поїздки на виступи в Росію і тимчасово окупований нею Крим не роблять честі Alina Pash (Аліна Паш), яка стала переможницею нацвідбору на Євробачення-2022. За його словами, вона така не єдина, але саме організатори – “Суспільне” – мають прояснити ситуацію.

Її шоумен порівняв зі скандалом довкола виконавиці MARUV у 2019 році. Водночас виступ 28-річної Паш назвав найпотужнішим і єдиним, який може вразити на концерті в італійському Турині в травні цього року. Думкою він поділився в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL.

“Я не знаю, як нацвідбір допустив Аліну, враховуючи те, що в неї були такі закшквари, які називаються протизаконним перетином кордону. Звичайно, це не робить їй честі, як і будь-якому українцю. Але, клянусь, Alina Pash не єдина. Держава, яка є агресором, продовжує на три мільярди чи більше торгувати з Україною. Тому сказати, шо винні в цьому артисти – не можна, безумовно”, – висловив переконання Кондратюк.

Alina Pash виграла нацвідбір Євробачення-2022

Він додав, що сам довго боровся і пробував розібратися у ситуації зі скандальним російським репером Бастою (Василь Вакуленко), якого 2021 року пропустили в Україну і де той дав низку концертів.

“Писав петицію до президента, у Мінкульт. У СБУ вважають: якщо три роки пройшло, то термін порушення сплив. Це я можу так за цей нацвідбір, Ярослава Лодигіна (член журі. – Ред.), за “Суспільне” пояснити. Але краще звертатися до них”, – зазначив шоумен.

Він наголосив, що історія із Alina Pash – та ж сама, що й із MARUV (Анна Корсун). Щоправда, додав Кондратюк, остання уже після виграшу в нацвідборі Євробачення-2019 відмовилася підписувати договір (який би забороняв їй виступати в Росії. – Ред.).

Кондратюк порівняв історії Alina Pash і співачки MARUV

“Одні й ті ж самі граблі, які називаються дуже просто: ми або боремося з агресором, або робимо вигляд, шо боремося. Культура – це один із фронтів. Той, хто цього не розуміє, я нічого не можу цій людині сказати, окрім: “купи собі мізків”, – обурився продюсер.

Він відмовився коментувати заяви про можливі фальсифікації щодо результатів конкурсу, зазначаючи: про них варто говорити, якщо цей факт буде доведено.

“Я би не став просто звинувачувати людей… Якщо ж говорити про виступ, то виступ Alina Pash був найпотужніший. І, мабуть, єдиний, який може вразити на концерті Євробачення в Турині. Така була моя думка незалежно від зашкварів Аліни. Вона талановита, безумовно, акторка, трошки не від світу цього, що, власне кажучи, як для мене, і пояснює всі ці її зашквари”, – поділився думкою Кондратюк.

Він додав: громадяни України не мають права робити певні контакти з агресорами, але й наша “держава жує соплі” в питанні взаємодії з РФ. Тож виступ Alina Pash шоумен назвав абсолютно гідним.

Alina Pash

Нагадаємо: у фіналі нацвідбору Євробачення-2022 в суботу, 12 лютого, Alina Pash виконала пісню в автентичному стилі “Тіні забутих предків”. За результатами голосування журі (8 балів) й глядачів (7 балів), вона отримала 15 балів і стала переможницею.

Виконавиця родом із Закарпаття, починала свій творчий шлях із шоу “X-фактор”, а суперзіркою її зробив виступ на Майдані у День Незалежності України. Співачка відома скандалами із Кримом, наркотиками і фото на тлі Кремля. Докладніше про Alina Pash, яка поїде на Євробачення-2022 від України, – читайте в нашому матеріалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )