Кондратюк вимагає припинити “бізнес на крові” і підказав Зеленському, як вчинити з артистами з РФ

Новини

Ігор Кондратюк нагадав, що більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля, або відвідують Крим, порушуючи українські закони.

Український продюсер, телеведучий і шоумен Ігор Кондратюк, відомий своїм неприйняттям будь-колаборації з російськими агресорами, закликав владу заборонити в’їзд в Україну для всіх артистів з РФ. Відповідну петицію він зареєстрував на сайті президента України.

Телеведучий нагадав на своїй мандрівниці в facebook. про російську анексію Криму і розв’язаної Москвою війні на Донбасі, яка забрала життя 14 тисяч українців і змусила мільйони громадян жити в окупації або стати вимушеними переселенцями.

Шоумен зізнається: для нього дико, що на восьмому році війни в Україні як і раніше дозволені гастролі російських діячів культури, більшість з яких або відкрито підтримують агресивну політику Кремля, або відвідують окуповані території, порушуючи українське законодавство.

“Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму і контролю над східним кордоном – це нонсенс і колаборація з агресором”, – написав шоумен, а також згадав слова українського лідера Володимира Зеленського про “бізнесі на крові” і зажадав негайно зупинити такий бізнес.

Телеведучий не сумнівається: в Україні повинні виступати мирні артисти, а не “глашатаї русского мира”. Дорога в Україну може бути відкрита тільки для діячів культури з РФ, які відкрито виступили проти агресивних дій Москви. Як приклад Кондратюк назвав музиканта Андрія Макаревича, актрису Лію Ахеджакова і письменника Віктора Шендеровича.

Петиція була опублікована 21 вересня. На поточний момент вона набрала більше 3 тис. Голосів.

За матеріалами dialog.ua

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий