Конор Магрегор оголосив, що завершує кар’єру. Але ця заява викликала у фанатів сумніви — Макгрегор “йде” вже в 3 раз

Знаменитий боєць UFC Конор Макгрегор оголосив у Twitter, що завершує свою кар'єру в єдиноборствах.

Ця заява викликала у фанатів ірландця великі сумніви, адже Макгрегор «йде зі спорту» вже в третій раз, інформує Ukr.Media.

Фанати і хейтери спортсмена в гучну заяву не повірили: Макрегор вже двічі намагався піти з UFC і обидва рази повертався за перемогою. В останній раз це відбулося у 2019 році перед боєм Макгрегора з американцем Дональдом Серроне (той поєдинок завершився за 40 секунд).

  • "Привіт, хлопці! Я вирішив піти з єдиноборств. Спасибі вам всім за чарівні спогади! Що за подорож це була! Це фото з моєю мамою після бою в Лас-Вегасі, на якому я завоював один з чемпіонських титулів."

Попри сумніви фанатів, намір ірландця піти може виявитися цілком серйозним. Чому Макгрегор вирішив закінчити кар'єру саме зараз, пояснив президент промоутерської компанії Fight Nights Global Каміл Гаджієв:

  • "Якщо він це зробив зараз, то це зроблено дуже вчасно. Він знаменитий, він багатий, а найголовніше — він здобув перемогу в останньому поєдинку. Для багатьох відомих спортсменів це важливо — піти на переможній хвилі. Може бути, він не знаходить мотивації для тренувань і розуміє, що результат показувати не зможе, а запам'ятатися людям тим, хто весь час програє, він теж не хоче. Рішення Макгрегора може бути пов'язане з емоціями."

Хоча Макгрегор і здобув перемогу в останньому поєдинку, один з головних своїх боїв, поєдинок з Хабібом Нурмагомедовим, ірландець програв. Відтоді ця невдача не давала Макгрегору спокою, але Нурмагомедов відмовляв йому в реванші, і в результаті все їх наступні поєдинки проходили лише на просторах соцмереж.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Конор Магрегор оголосив, що завершує кар’єру. Але ця заява викликала у фанатів сумніви — Макгрегор “йде” вже в 3 раз