Connect with us

Новини

Контрнаступ розпочався: ЗСУ проломили оборону ворога, окупанти втратили ініціативу біля Бахмута

Published

on

Український контрнаступ розпочався і вже має перші успіхи, ЗСУ проломили оборону росіян.

Контрнаступ Збройних сил України розпочався, і це вже не розвідка боєм, а офіційна інформація про звільнення населених пунктів. Це те, на що так довго чекали і сподівалися українці. З упевненістю можна сказати, що наступ почався і до того ж досить успішно. politeka.net

Про це в ефірі “Телеканала Прямий” розповів військовий експерт Олександр Мусієнко.

“Для нас це не те, що можна назвати чисто-гладко і зовсім тихо, але воно почалося, і почалося успішно. Це те, що я можу сказати, і те, що я на сьогодні бачу. Тільки от я чомусь говорю, що це одна з перших стадій. Бо далі ми побачимо більше очевидно. Певний момент застосування резервів, застосування броньованої техніки, застосування танків. І воно ось так просуватиметься”, – каже Олександр Мусієнко.

За його словами, найважливіше зараз, що є вдалим початком – Збройні сили України прорвали лінію оборони ворога та перехопили ініціативу на полі бою біля Бахмута.

“Є вдалий початок, що характеризується проломом лінії оборони ворога, звільненням населених пунктів і витісненням лінії оборони ворога далі. Ось це, я вважаю, важливе. Крім того, наші сили продовжують цю операцію, особливо, що я можу виділити, в районі Бахмута. Це неймовірно велике досягнення, бо скільки росія поширювала пропаганди та фейків, мовляв, ось тут Бахмут, це все. А зараз вони там втратили ініціативу, там контратакують українські війська, і битва за Бахмут триває також”, – каже військовий експерт.

Advertisement

 

Прокоментуйте:
Advertisement