Connect with us

Новини

“Контрнаступ вже йде повним ходом”: Пригожин заявив, що ЗСУ та Зеленський збрехали про підготовку, що триває

Ватажок “Вагнера” Євген Пригожин заявив, що контрнаступ ЗСУ “йде повним ходом”. На Бахмутському напрямку для окупантів ситуація ускладнюється. Так Пригожин прокоментував заяву президента Володимира Зеленського щодо того, чому ЗСУ не поспішають у контрнаступ, передають Патріоти України.

Ватажок “Вагнера” назвав ці заяви “лукавими”. “Контрнаступ йде повним ходом. На Бахмутському напрямку підрозділи ЗСУ заходять у фланги. На жаль, у частині місць це успішно у них виходить”, – заявив Пригожин.

За його версією, “Вагнер” продовжує тиснути в Бахмуті, щоб захопити його повністю. Пригожин додав, що ЗСУ вже реалізують план вого контрнаступу. Не обійшлося без іронії.

“Для ЗСУ зараз важливо проламати Бахмутський напрямок. Наступними напрямками будуть Бєлгородська, Брянська області з виходом на територію РФ та Запоріжжя. Їм треба спочатку розібратися з Бахмутським напрямком і ПВК “Вагнер”, закінчити цю історію і на підйомі зі всіх бойовим духом йти на Запоріжжя, Брянську та Бєлгородську (області – ред.). Тому, наступ ЗСУ почався”, – заявив Пригожин.

Advertisement

Він уточнив, що наступають нібито всі підготовлені для цієї операції частини разом з технікою. На його переконання, контрнаступ буде тільки розвиватися.

Прокоментуйте:
Advertisement