Connect with us

Новини

Контрнаступ ЗСУ: експерт назвав напрямок головного удару української армії

Published

on

Наразі українська армія просувається у трьох напрямках – Бердянському, Бахмутському та Торецькому, вже звільнено сім населених пунктів. Однак ближче до кінця тижня може залишитися один напрямок, на який ЗСУ зосередять сили. Головне завдання контрнаступу зараз – вийти на Азовське узбережжя. politeka.net

Таку думку в ефірі “24 канали” висловив військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, східний напрямок складніший, і там сконцентровано багато російських військ. Тому, швидше за все, Збройні сили України зосередяться на південному напрямку.

“Зараз контрнаступ йде у своїй першій фазі, коли визначається напрямок головного удару. Ось до речі те, що оголосили три напрямки, ну я так думаю, що до кінця тижня буде один. Буде один головний напрямок, де ми зосередимо зусилля, щоб виконати головне завдання – дійти до Азовського узбережжя”, – каже Олег Жданов.

Advertisement
Олег Жданов

При цьому, як зазначає експерт, якщо успіх наступу буде більшим, ніж очікувалося, тоді є шанс зберегти наступ у двох чи навіть у трьох напрямках.

“Я думаю, що найголовніше завдання, стратегічне завдання цього контрнаступу – це вийти на Азовське узбережжя, в будь-якому місці. Головне розчленувати хоча б наполовину угруповання російських військ на південному сході України”, – каже Жданов.

 

Останні новини України:

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement