Контрнаступ ЗСУ: Жданов пояснив, скільки це триватиме і до чого готуватися українцям

Есперт пояснив, що контрнаступ Збройних сил України буде не таким тривалим, як хотілося б українцям.
Найближчим часом українці спостерігатимуть зниження темпів контрнаступу і в якийсь момент має настати зупинка. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі. Він пояснив, що контрнаступ ВСУ буде невічний і потрібно бути готовим, що його темпи скоро істотно знизяться. top.politeka.net

“Неможливо наступати нескінченно. Тож суспільство має бути до цього готове. Сідаючи на шпагат, головне не порвати штани. Ми ж розтягуємо свої тили. Уявляєте логістику: де розташований Куп’янськ, а де була лінія фронту, коли ми розпочинали наступ. Це потрібно все перевезти туди – в район Куп’янська. Треба організувати там оборону, тому що Росія починає потихеньку відходити від шоку, і зараз ми можемо спостерігати деякі спроби зібрати якесь військо для того, щоб завдати контрударів”, – зазначив він.
Олег Жданов

Експерт також пояснив, що війська, які перебували в обороні на лінії фронту, залишилися на своєму місці. У наступ пішли резервні війська, і вони розвивають наступ.

Відео дня:

“Тому потрібно підтягнути основні сили, посадити їх в оборону, вивести наші наступні частини з бою, перегрупувати їх, відновити їхню боєздатність, поповнити технікою, озброєнням та особовим складом, і тоді ми будемо готові до другого етапу. Зазвичай так і робиться”, – пояснив Жданов.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Контрнаступ ЗСУ: Жданов пояснив, скільки це триватиме і до чого готуватися українцям