Коронавірус в Україні: На Франківщині люди збунтувалися через посилення карантину та перекрили трасу (фото, відео)

Новини

В Івано-Франківської області люди вийшли на протести після того, як з 22 по 28 лютого через зростання захворюваності COVID-19 був посилений карантин. У Коломийському районі в суботу, 27 лютого, люди вийшли на мітинг і перекрили дорогу з вимогою послабити карантин, передають Патріоти України з посиланням на видання Галка.

Через мітинг на дорозі утворилися пробки в обидві сторони. Правоохоронці на місці контролюють дотримання порядку.

На акції зібралися в основному підприємці. Вони підкреслили, що влада не дає їм працювати. Їх також обурило, що невеликі кафе або магазини не мають права здійснювати свою діяльність, але в той же час всі заклади і готелі працюють на популярному зимовому курорті Буковель.

Як уточнив в Facebook один з учасників перекриття траси Сергій Поспєлов, протестувальники вимагають скасувати карантин.

Зазначається, що спочатку люди заблокували вулицю Грушевського в Коломиї. Там громада вирішувала, де саме дорогу перекривати, щоб влада швидше звернула на них увагу. Люди вирішили заблокувати дорогу, що веде з Івано-Франківська до Коломиї.Люди ходять по пішохідному переходу і не пропускають машини. На місці події працюють поліцейські.

За його словами, шлях перекрили підприємці, які торгують на ринку в Коломиї. Вчора вони проводили мітинг біля ратуші і попереджали, що сьогодні перекриватимуть дорогу.“Сьогодні їм не дали відкритися, продавати, тому вийшли на протест. Планується також перекривати дорогу на Буковель. Тут перекривати дорогу більш дієво, ніж в центрі міста. Тут великі проблеми для водіїв. Людям просто не дають працювати”, – додав Сергій Поспєлов.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий