Красуня з “Холостяка” показала, як Льошу, після відмови Мішиної, готові втішити українки

Красуня з "Холостяка" показала, як Льошу, після відмови Мішиної, готові втішити українки Новини

Красуня з "Холостяка" показала, як Льошу, після відмови Мішиної, готові втішити українки

У п’ятницю, 18 грудня, відбувся довгоочікуваний фінал шоу “Холостячка”, в якому зірка “кріпак” Ксенія Мішина вибирала переможця між Олексієм Тригубенко і Олександром Еллертом.
Актриса зробила вибір, зізналася в коханні і прийняла пропозицію руки і серця від сценариста “Квартал 95″ Еллерта. За це вона навіть отримала хвилю ненависті від шанувальників, які вболівали за іншого претендента на серце Мішиної.
Льоша на” Холостячку ” показав себе благородним, розумним і ніжним хлопцем. Він трепетно ставився до Ксенії і в перший час дівчина навіть не могла знайти в ньому жодної вади.

Однак серцю не накажеш і хоча багато шанувальників пророкують Ксенії і Саші швидке розставання, вона свій вибір зробила. У той же час для дівчат відкрилося зелене світло до холостяка Льоші. І адже він завидна партія, цілеспрямований, успішний і добрий хлопець.
У своєму TikTok колишня учасниця “Холостяка” Аня, яка не змогла завоювати серце Макса, обіграла ситуацію після фіналу шоу з Мішиною. Вона припустила, що такий успішний і завидний наречений як Льоша, відразу буде оповитий неймовірною увагою жінок.
Зокрема, в одному з випусків проекту Льоша показав свою квартиру і уважні Киянки відразу зрозуміли, що вона знаходиться на Оболонській набережній.

“Всі баби після фіналу холостячки на Оболонській набережній: Льош, ти тут, Льош?”,- жартує Аня.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN