Країна на ногах! “Подружка” Гонтаревої шокувала своїм вчинком – напередодні важливого візиту. Це маніпуляції і демарш!

Різне

У Нацбанку обурені, що перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова та її колега Дмитро Сологуб подали позов проти Ради НБУ напередодні візиту місії МВФ в Україну.

Про це заявив голова Ради Національного банку Богдан Данилишин на своїй сторінці у Facebook. За його словами, він дізнався про позов зі здивуванням.

“Оскільки сам позов офіційно до нас ще не надійшов, то залишається лише здогадуватися про його суть: чи то йдеться про оскарження винесеної догани, чи дійсно Рожкова та Сологуб прагнуть відсудити собі багатомільйонні премії, як пишуть деякі ЗМІ”, – написав Данилишин.

Він підкреслив, що у Рожкової та Сологуба було декілька місяців на пошук конструктивної тональності взаємин із Радою НБУ чи оскарження стягнень, або висловлення фінансових претензії до роботодавців.

“Все-таки – заступник голови НБУ – найманий клерк, який затверджується Радою з подачі Голови НБУ. І Рада має право як похвалити, так і покарати за певні дії. А карати є за що – від “банкопаду” – найбільшої авантюри періоду 2014-2018 років, який разом із спецоперацією щодо відомого банку забрав майже 38% втрат ВВП, до маніпуляцій з відсотковими ставками, що суттєво пригальмувало розвиток економіки, починаючи з 2017 року”, – написав Данилишин.

Він вважає, що подання позову Рожковою та Сологубом напередодні візиту місії МВФ сталося не просто так.

“Не забули ще аналогічний демарш пана Смолія, коли були зірвані багатомільярдні запозичення за прийнятними відсотками! Пані Рожкова свого часу була задіяна в переговорних процедурах із керівництвом Фонду, і добре знає усі чутливі моменти взаємного спілкування і, схоже, вирішила всі ці “знання” задіяти. Відтак я роблю висновок, що мета отого юридичного демаршу – послабити позиції української сторони у перемовинах з представниками МВФ”, – сказано в повідомленні.

Данилишин публічно звернувся до Рожкової та Сологуба з намаганням заладити конфлікт у публічній площині.

“Я закликаю колег повернутися у формат експертної дискусії. Сподіваюся, що Рожковій та Сологубу вистачить самоповаги та професійної гідності не влаштовувати надалі інформаційних воєн, фейкових вкидів компромату, бо цей рік виявився і так заскладним для фінансової системи країни, ще одні маніпуляції з боку деяких високопосадовців НБУ їй витримати буде не просто”, – підсумував глава Ради НБУ.

Нагадаємо, 24 грудня стало відомо, що Рожкова подала позов проти Ради НБУ. Вона вимагає скасувати догану, яку ще кілька місяців тому отримала від роботодавця.

Нагадаємо також, що Рожкова – це подруга екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої, яка зараз проживає в Лондоні.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN