Країну трясе! Почалося немислиме, жорстокі затриманя – більше 500 осіб. Відступати не збираються: виходять на лід і…

Новини

Протести в Росії на підтримку опозиціонера Олексія Навального супроводжуються жорсткими затриманнями. На даний момент відомо про понад 500 затриманих.

Про це повідомляє російський правозахисний ресурс ОВД-Інфо.

За даними правозахисників, затримано 519 осіб, з них 110 у Владивостоці, де протестувальники вийшли на лід та водили хороводи. Далі за кількістю затриманих йдуть Красноярськ і Новосибірськ.

Тим часом російські ЗМІ публікують кадри жорстких затримань. Так, наприклад, в Уфі затримали пенсіонерку. П’ятеро поліцейських то піднімаючи, то опускаючи, тягли жінку до автозака.

В Уфе жёстко задержали пенсионерку, пять полицейских то поднимая, то роняя, волокли женщину в автозак

Видео: Куштау онлайн pic.twitter.com/XoWDNHhvhk

— МБХ медиа (@MBKhMedia) January 31, 2021

Крім того, масові протести вже почалися в найбільших містах Росії – Москві і Санкт-Петербурзі. У російській столиці вже затримано майже 40 осіб. Нижче кадри затримань на Піонерській площі в Петербурзі.

В Петербурге на Пионерской площади начались задержания, сообщает корреспондент «Северо-Запад. МБХ медиа» https://t.co/CPgGNJFM5q pic.twitter.com/8LzEM9KSCJ

— МБХ медиа (@MBKhMedia) January 31, 2021

Поліція попереджає учасників акцій по всій Росії про те, що вони незаконні.

На Сухаревскую, куда перенесли акцию в Москве, стягиваются силовики и протестующие. Фото: @MBKhMedia pic.twitter.com/Pyq7vIYH61

— МБХ медиа (@MBKhMedia) January 31, 2021

Нагадаємо, що сьогодні протести проходять в десятках міст Російської Федерації.

Також повідомлялося, що Фонд боротьби з корупцією Навального звернувся до президента США Джо Байдена з проханням ввести санкції проти оточення президента Росії Володимира Путіна. Зокрема, фонд просить ввести санкції проти олігарха Романа Абрамовича, міністра охорони здоров’я Михайла Мурашка та інших.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий