Connect with us

Новини

Кремль хоче примирення та зупинки війни: Фейгін пояснив, навіщо приїжджав Шредер. Відео

Published

on

У Кремлі справді хочуть примирення і зупинки війни, але на своїх умовах. Колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер буде лобіювати тему мирних переговорів в інтересах Росії.

Про це російський громадський діяч і блогер Марк Фейгін розповів в ефірі YouTube-каналу “Власть & Влащенко“. За його словами, Шредер озвучив те, що Кремль бажає для себе зараз отримати в публічній площині (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).war.obozrevatel.com
Марк Фейгін пояснив, навіщо Шредер їздив до Москви
Багато хто каже, що Кремль справді хоче примирення, зупинки війни. Тому що він розуміє, що скоро буде 6 місяців, як триває війна, а результати примарні. Вони є, але це не захоплення усієї України, не захоплення половини України, навіть не захоплення Києва. Це такі успіхи, які за певної зміни ситуації (збільшення поставок зброї Україні, посилення санкційного тиску на Росію) дуже легко втратити. Тому Кремль залюбки зупинився б на вже захоплених територіях”, – розповів Фейгін.

Він висловив думку, що якби хто запропонував Кремлю залишити за собою те, що вони вже захопили, то там би “на ура” погодилися б, після чого взяли б паузу щоб боротись за зняття санкцій, реформувати зруйновані збройні сили тощо.

“Шредер буде не останнім у списку тих, хто буде озвучувати і лобіювати ідею мирних переговорів прямо зараз. Але проблема у тому, що Кремль хоче не миру, а капітуляції України. Тому що весь цей набір, який вони озвучили, є нічим іншим, як капітуляцією України: і визнання Криму російським; і приєднання до Росії Херсонської, Запорізької областей і Донбасу; і демілітаризацію з невступом у НАТО. Для України це неприйнятно”, – сказав Фейгін.

На думку Фейгіна, все це є для України і її суспільної думки категорично неприйнятним хоча б тому, що це у підсумку не принесе мир, а збереже усі ті ризики, які існують зараз.

Advertisement

Прокоментуйте:
Advertisement