Кремль поставив два завдання перед Лукашенком: Жданов вказав, чому армія Білорусі їх провалить

Білорусь продовжила навчання своїх військових. Після їх закінчення буде відомо, що самопроголошений диктатор Олександр Лукашенкоробитиме з цими мобілізованими. Таку думку озвучив військовий експерт Олег Жданов в ефірі національного телемарафону.

Зокрема експерт зазначив, що після 8 липня буде відомо, чи поїдуть солдати Білорусі додому або залишаться для підготовки і проведення бойового лагодження у складі підрозділів. Тоді можна буде міркувати: наскільки готова армія і коли вона буде готова. politeka.net

Він також зазначив, що два завдання можуть бути поставлені Кремлем перед Лукашенко та армією Білорусі. Перше – відкрити другий фронт для того, щоб розтягнути сили української армії і послабити зусилля на сході.

окупанти, російські солдати, російські війська

Відео дня:

“На сьогоднішній день ситуація 24 лютого не повториться. ЗСУ дадуть бій відразу на кордоні. Перший бій і перші втрати можуть істотно змінити ситуацію як в самій армії, так і в білоруському суспільстві”, – підкреслив Олег Жданов.

Друге завдання – спроба відрізати шляхи постачання західного озброєння від країн-партнерів. Це малоймовірно, тому що армія Білорусі не здатна зробити таку глибинну операцію, навіть розвернувшись до чисельності 80 тисяч.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кремль поставив два завдання перед Лукашенком: Жданов вказав, чому армія Білорусі їх провалить