Connect with us

Новини

Кремль скасував візи для громадян Грузії і дозволив авіасполучення: У Тбілісі жорстко відповіли

Президент Російської Федерації Володимир Путін 10 травня скасував візовий режим для громадян Грузії. Кремль офіційно дозволив прямі авіарейси в країну, передають Патріоти України.

Зазначається, що рішення Путіна вступає в силу з 15 травня. Так, громадяни Грузії зможуть в’їжджати в Росію з внутрішнім паспортом, диппаспортом, службовим паспортом, книжкою моряка, а також з грузинським проїзним документом на термін не більше 90 днів.

На цю новину вже відреагували в Асоціації туроператорів РФ. Там заявили, що перші рейси можуть запустити вже в кінці травня. При цьому в російському Мінтрансі вказали, що за маршрутом Москва-Тбілісі буде сім рейсів на тиждень.

Крім того, МЗС Росії вже скасувало рекомендацію про небажане відвідування росіянами Грузії і заявили, що рішення Путіна “йдуть в руслі підходу про полегшення контактів між жителями двох країн”.

У Грузії вже відреагували на рішення Кремля. Президент країни Саломе Зурабішвілі заявила, що подібні кроки Кремля неприйнятні.

Advertisement

“Чергова російська провокація! Відновлення прямого авіасполучення і скасування візового режиму з Грузією неприйнятні, поки Росія продовжує агресію проти України і окупує нашу територію!” – написала вона в Twitter.

Прокоментуйте:
Advertisement