Кремль випустив нову методичку для пропагандистів: За їх словами-“Захід вчить українців ненавидіти все російське, а Росія всіх “рятує”

В адміністрації російського диктатора Володимира Путіна вигадали нову методичку для ЗМІ про те, як висвітлювати загарбницьке вторгнення на територію України. Тепер пропагандисти порівнюватимуть війну в Україні з Першою світовою та розповідатимуть, що у всьому винен Захід, а РФ усіх рятує.

Про це повідомило видання “Медуза “, у розпорядженні якого з’явилася підписана Кремлем методичка. Як зазначається, її окупанти розробили до 1 серпня – цього дня 1914 року Німеччина оголосила війну Російській імперії. war.obozrevatel.com

“Головна теза: нібито і на початку XX століття, і зараз Росія “була втягнута” у військове протистояння країнами Заходу”, – уточнили журналісти.

За їх словами, у тексті йдеться, що Захід нібито регулярно розв’язує війни через свої “колоніальні претензії”, а Москва “щоразу змушена брати участь у конфлікті”, оскільки заступається за “братні народи”, “своїх не кидає” і “встає на захист пригноблених”. Наприклад, 1914-го Російська імперія “не змогла кинути” Сербію.

Крім того, у Кремлі вирішили відмовитися від слова “спецоперація”, яким позначають війну в Україні, а вигадали нове словосполучення – “сучасна українська криза”. Її причинами у методичці називають події Революції Гідності на Майдані Незалежності у Києві та війну на Донбасі.

За версією укладачів, “США зробили Україну передовою у протистоянні Заходу проти Росії” та Москва “була змушена розпочати” військові дії. Так, пропагандистам “радять” розповідати читачам, що після 2014 року Захід почав “спонсувати” в Україні “взрощення за допомогою людиноненависницької ідеології та русофобії кількох поколінь людей, які ненавидять Росію та готові вбивати росіян”. А російська влада в цей час нібито намагалася всіляко загасити конфлікт.

Наприкінці методички йдеться, що в найближчому майбутньому у світі розвиватиметься “антиамериканський тренд” і незабаром США “не зможуть знайти не лише військових союзників, а й навіть торгових партнерів серйозного рівня”, але чому це станеться, не сказано.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN