Кремль збожеволів! Накинулися на Британію – такого ще не було: жалюгідний вкид! Перші деталі!

Москва висловила протест послу Британії через нібито причетність британських фахівців до атак українських безпілотників на кораблі Чорноморського флоту в окупованому Криму.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

“Послу було заявлено рішучий протест у зв’язку з активною участю британських військових фахівців у підготовці та постачанні підрозділів сил спеціальних операцій України, зокрема з метою проведення диверсійних операцій на морі. При цьому було наведено конкретні факти такої активності Лондона”, – йдеться у повідомленні.

В МЗС РФ заявили, що подібні “конфронтаційні дії англійців несуть у собі загрозу ескалації ситуації і можуть призвести до непередбачуваних і небезпечних наслідків”.

“Було вказано на неприпустимість подібних ворожих провокацій і висунуто вимогу негайно їх припинити. У разі продовження таких актів агресії, що можуть призвести до прямого втягування в конфлікт, уся відповідальність за їхні згубні наслідки та зростання напруженості у відносинах між нашими державами цілком лежатиме на британській стороні” – заявили у російському зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо, у суботу Міноборони Росії звинуватило військових ВМС Британії у плануванні і реалізації нібито “терактів” на трубопроводах “Північний потік-1” і “Північний потік-2”.

Міноборони РФ також заявило, що британські військові з цього ж підрозділу провели підготовку українських військ до “нападу” на Севастополь у суботу вранці, і що нібито ці британські військові  перебувають в українському Очакові.

У відповідь Міністерство оборони Британії заявило, що Міноборони РФ вдається до неправдивих заяв епічного масштабу, аби відволікти від свого катастрофічного вторгнення в Україну.

Президент РФ Владімір Путін також звинуватив Велику Британію в тому, що вона стоїть за атаками на газопроводи “Північний потік” у вересні, які вивели їх з ладу.

Знову ж таки, Велика Британія відкинула ці звинувачення.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )