Кремлю потрібно згодовувати росіянам хоч якийсь успіх: польський політолог розповів про нові плани Москви

У рашистів зараз величезна проблема з тим, щоб організувати і провести псевдореферендум.

Є кілька можливих сценаріїв, на базі яких росіяни “офіційно” включать частину окупованих територій до складу росії. Таку думку озвучивпольський політолог Міхал Марек в інтерв’ю “24 каналу”. info.politeka.net
окупанти, російські солдати, російські війська
Він зазначив, що у рашистів зараз величезна проблема з тим, щоб організувати і провести псевдореферендум. Їм ніяк не вдається встановити повний контроль над усією територією Донецької та Луганської областей. Але незважаючи на це їм потрібно згодовувати своїм громадянам хоч якийсь успіх.

За його оцінками, варіант з “референдумом” у окупантів забуксував – рф розуміє, що його проведення спровокує проблеми у вигляді масових протестів. Міхал Марек попереджає, що може дійти і до такої ситуації, коли армії рф потрібно буде застосувати бойову зброю проти непокірних українців на захоплених землях.
окупанти, російські солдати, російські війська
“Перш за все цей варіант агресор розглядає виключно для окупованих частин територій Запорізької та Херсонської областей. А окупованого Донбасу це на даному етапі не торкнеться. Росіяни вирішуватимуть його долю вже після спроби інкорпорувати південь, на якому зосередять найближчим часом всі свої зусилля. За умови, що їм вдасться вийти на межі Луганської та Донецької областей України”, – говорить Міхал Марек.

Відео дня:

Він також допустив проведення на тимчасово окупованому півдні України “опитування”. Опитування можна повністю сфабрикувати без будь-яких доказів. А якщо буде референдум, то тут буде видно вже всім, що українці не бажають приєднання до рф.

Коли ж мова йде про результати вигаданого опитування, то тут немає ніяких прямих доказів штучного походження результатів. Це дуже складно довести.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кремлю потрібно згодовувати росіянам хоч якийсь успіх: польський політолог розповів про нові плани Москви