Крижані дощі і сніг! Синоптики дали прогноз на початок тижня!

Крижані дощі і сніг! Синоптики дали прогноз на початок тижня! Новини

Початок нового тижня не потішить українців гарною погодою – сонячно і без опадів буде в центральних областях України, а в східні і західні регіони прийдуть крижані дощі, які раніше вже принесли чимало клопоту українцям, і сніг.

Про це йдеться в повідомленні синоптиків Укргідрометцентру.

21 грудня в більшості областей України очікується сонячна і суха погода, крім східних областей, де вдарять морози і пройде сніг. Стовпчики термометрів показуватимуть вдень від 0 до 4 градусів морозу, на заході буде тепліше – 2-4 тепла. Вночі температура коливатиметься від 1 тепла до 6 градусів морозу.

У вівторок, 22 грудня, сухо і сонячно буде в центрі, на півночі і в південних областях, а на решті території пройдуть крижані дощі при температурі в 1 градус морозу і сніг. Денні показники будуть коливатися від 1 градуса тепла до 4 градусів морозу. Вночі підморозить: на сході – до -9, на решті території країни – до -4.

У середу, 23 грудня, опади накриють більшу частину країни, крім південного сходу, де буде з’являтися сонце. Мокрий сніг з дощем очікуються в західних і центральних областях, сніг – на півночі і в центрі. Вдень на заході температура повітря очікується на рівні 5-7 градусів тепла, на сході – 5-7 градусів тільки з позначкою мінус. Вночі найхолодніше буде на сході, де очікується до 9 градусів морозу.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN