Кулеба назвав “історичні рішення”, які слід ухвалити Німеччині

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три “історичні рішення”, які може ухвалити Німеччина для допомоги Україні. Він наголосив, що Київ очікує від Берліна рішучих дій.

Разом з тим, на думку міністра закордонних справ, офіційний Берлін може ухвалити всього три рішення, які мають шанс стати історичними.

“Позбавлення будь-яких перешкод для того, щоб постачати Україну необхідною для оборони зброєю. Запровадження санкцій проти країни-агресорки Росії. Усунення проблеми, яка стосується отримання Україною статусу кандидата на членство в ЄС”, – перелічив Кулеба рішення, які Київ чекає від Берліна.

Він наголосив на важливості питання євроінтеграції України, адже воно зараз є питанням війни та миру на європейському континенті.

“Тож лідери тих країн, які можуть мислити раціонально та стратегічно, просто зобов’язані мати радикальну позицію стосовно цього питання. Ба більше – для Європи перемога України у війні проти Росії надзвичайно необхідна. Вона дозволить їй вийти з кризи, а також зміцнити свої позиції. Натомість перемога Путіна стане причиною того, що в ЄС не матимуть можливості насолоджуватися стабільністю та безпекою упродовж десятиліть”, – резюмував міністр закордонних справ України.

Відео дня:

Як повідомляли раніше Дмитро Кулеба закликав країни світу визначитись, які саме гарантії безпеки вони можуть надати Україні. Посадовець зазначив, що війна стала наслідком “вакууму безпеки”.

Також Кулеба раніше висловлював думку, що перемога України над російськими окупантами залежить від трьох факторів: санкцій, постачань озброєння та процесу наближення до членства у ЄС.

Він закликав до посилення заходів проти РФ. На його переконання, санкції G7 (країн “Великої сімки”) та Європейського союзу проти Росії “мають бути руйнівними”.

Очільник МЗС нагадав, що ідею ленд-лізу для України спочатку також сприйняли скептично. Однак час показує, що для України все неможливе стає можливим.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кулеба назвав “історичні рішення”, які слід ухвалити Німеччині