Кулеба розповів, якою має бути перемога України у війні: “картина” змістилася

“Картина перемоги” України у війні змістилася до звільнення українських територій від російської окупації. З обіцяною західними союзниками зброєю наша країна буде здатна повністю витіснити війська окупантів.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Financial Times. Він нагадав, що у перші місяці війни перемога для України полягала у відведенні російських військ на позиції до 24 лютого та оплаті завданих збитків.

“Тепер, якщо ми будемо досить сильні на військовому фронті і виграємо битву за Донбас, що матиме вирішальне значення для подальшої динаміки війни, звичайно, перемогою для нас у цій війні буде звільнення решти наших територій”, – розповів міністр.

За його словами, лише повна поразка Росії дозволить нашій країні знову відкрити свої чорноморські порти та відродити експортну економіку.

Відео дня:

“Якщо Київ отримає ще більшу військову підтримку, ми зможемо відкинути їх назад з Херсонської області, розгромити Чорноморський флот та розблокувати коридор”, – пояснив Кулеба, визнавши, що у разі серйозного кровопролиття доведеться вести переговори про врегулювання, і Київ хотів би підійти до цього моменту “з найсильнішими картами”.

Нагадаємо, що раніше Кулеба також розповів, що Україна зможе самостійно провести деблокаду Маріуполя, якщо отримає достатню кількість озброєння від НАТО. Найбільше потрібні танки та реактивні системи залпового вогню.

“Нам не потрібні солдати НАТО, нам потрібна зброя”, – сказав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кулеба розповів, якою має бути перемога України у війні: “картина” змістилася