Кумир підлітків в TikTok Даня Мілохін хоче піти з життя: “Від передозу, або застрелюсь”

Новини

“Клуб 27” є об’єднаною назвою впливових музикантів, які померли у віці 27 років, іноді при дивно сформованих обставинах.

Це стосується Роберта Джонсона, Джимі Хендрікса, Джима Моррісона, Дженіса Джопліна, Брайана Джонса, Курта Кобейна та Емі Уайнхаус. Але молоді знаменитості, до яких і відноситься Даня Мілохін, мабуть не збираються жити так довго. Адже зараз з’явилося його інтерв’ю з відомим репером і блогером Ельдаром Джараховим.

Він зазначив, що поставив собі таймер до 23 років, адже далі майбутнього не бачить.

Ельдар Джарахов, скріншот: Youtube

Ельдар Джарахов, скріншот: Youtube

“Мені 19 років, будь ласка, не треба. Я помру в 23, я впевнений: або від передозу, або захочу сам. Є така х * йня, не хочу про неї говорити-Морген (мабуть Моргенштерн) в одному ефірі у Дудя сказав, що буде, коли закінчиться хайп — він застрелиться. Чесно, я з цією думкою починав робити все. Я в Москву летів з думкою, що якщо у мене нічого не вийде, я застрелюсь. Або не застрелюсь, і, коротше, я закінчу життя, але в наступному житті у мене точно вийде. Навіть зараз у мене все відмінно, записує ще так? Ну ладно, у мене все є, у мене все є зараз. Ще я росту, 100% буду рости, але я живу з думкою про те, що якщо завтра нічого не буде — я, звичайно, нікому про це не говорив, тому що дивно звучить — то я просто застрелюся”, — заявив Мілохін під час інтерв’ю.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий