Connect with us

Новини

Квитанції від “Нафтогазу” викликали невдоволення, що сталося: “Так легше накручувати суму?”

У квитанціях від «Нафтогаз України» є нюанс, який викликає обурення споживачів побутового газу.

Так, у «Нафтогаз України» поцікавились, чому у квитанціях нема показників газового лічильника.

«Чому в квитанціях ви не пишите за якими показниками нараховується плата? Так легше накручувати суму? Ми щомісяця подаємо показники. Але у квитанціях у вас нема їх… Натомість з фанаря берете і гроші, і не тільки», – йдетсья у повідомленні однієї з клінток на офіційній сторінці «Нафтогаз України» в Facebook. today.politeka.net

У «Нафтогаз України», відповідаючи на запитання стосовно показників лічильника, запевнили, що вони зберігаються у Оператора ГРМ (Облгаз).

 

«Адже зміна постачальника не є зміною компанії, яка здійснює контроль та обслуговування лічильників. В рахунках від ГК “Нафтогаз України” зазначені об’єми, які Оператор ГРМ передає на платформу та згідно цих даних формує рахунки по сплаті за природний газ», – повідомили у «Нафтогаз України».

Advertisement

Також жінці порадили звернутись до «Нафтогаза» стосовно уточнень щодо нарахувань, вказавши номер особового рахунку, адресу та ПІБ власника.

газ, доставка газу

Додамо, раніше стало відомо, що “Нафтогаз України” починає отримувати в управління облгази в регіонах країни. Відтепер дочірні компанії “Нафтогазу” виконуватимуть не тільки роль постачальника газу для більшості населення, а і надаватимуть функції з його транспортування.

Прокоментуйте:
Advertisement