Connect with us

Новини

Кинувся рятувати побратимів, але з бою не ввернувся: вся Україна оплакує Героя

Відома украинська телеведуча Алла Мазур повідомила про трагедію.

Ведуча Алла Мазур повідомила про втрату в сім’ї.

Телеведуча розповіла, що на фронті загинув її племінник Олександр.

“Двометровий красень, який завжди готовий був кинутися на допомогу… Він пішов виручати своїх і того дня: хоча мав уже йти на ротацію. “Але хлопцям треба помогти”, – пояснював сестрі. З того бою він не повернувся. Саша не вважав себе героєм – але для нас він таким є”, – повідомила Алла Мазур.

Олександр Сірий до війни працював будівельником, після повномаштабного вторгнення взяв у руки зброю, щоб захищати Україну та свою сім’ю.

Олександр загинув у бою з окупантами на Луганщині.

 

“Вклоняюся низько своїй сестричці Гані, що виховала гідного сина, справжнього відважного чоловіка”, – написала Мазур.

Advertisement

“Це так боляче. Ти дивишся на фото , бачиш молодих, усміхнених з такими глибокими очима хлопців . Яким ще жити і жити. І читаєш , що їх вже немає😭
Просто одне питання, за що нам ця клята війна ????
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!!”,

“Сил вашій сестрі пережити страшне горе. Плачемо разом з вами і молимось, щоб усіх наших захисників оберіга янгол-охоронець. Нехай кожна мати дочекається свого сина🙏нехай кожна дитина дочекається свого батька, сестра- брата, дружина-чоловіка. Нехай закінчиться ця клята війна”,

“Дуже боляче таке читати і розуміти ,що ця проклятуща війна доторкнулась до кожно УКРАЇНСЬКОЇ сім’ї. Що хтось втратив чоловіка,батька,брата,дядька. Сил немає це витерпіти. Та ті чоловіки які зараз на фронті ,помстяться за кожного нашого Героя”, – пишуть слова підтримки у коментарях українці.

Джерело: Інстраграм-сторінка Алли Мазур.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement