Connect with us

Новини

Кирило Буданов розповів, чи відбувається вже контрнаступ ЗСУ: «Ми дезорієнтували противника»

Начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів, як Україна використовує настанови Сунь-цзи щодо війни як шляху обману у проведення свого контрнаступу.

Про це він розповів у програмі «Різні люди».

Як нагадує гість програми, Сунь-цзи говорив про війну як шлях обману і не даремно, адже обман – це вкрай необхідний захід. Зокрема, зазначає він, йдеться і про тему контрнаступу, яка останні півроку була в топі нашого інформаційного поля, хоча останній тиждень про неї і чути набагато менше.

«Якраз зараз і з часом усі зможуть побачити, куди це призвело, призведе, і які наслідки матиме. Те, що ми дезорієнтували противника, це точно факт, це вже відбулося, відбувалося і, допоки все не закінчиться, я так думаю, що вони взагалі не зрозуміють, що відбувалося і відбулося», – констатує Кирило Буданов.

Advertisement

Водночас військовий зауважує, що дезорієнтація противника – це частково і дезорієнтація нашого суспільства, але треба поставити інше питання: що важливіше – заплутати противника чи ризикнути тим, що хтось в Україні це не зовсім вірно зрозумів? На його думку, відповідь очевидна – заплутати противника.

Прокоментуйте:
Advertisement