Лайма Вайкуле відкрито підтримала Україну: співачка вийшла на сцену із синьо-жовтим прапором

Латвійська співачка Лайма Вайкуле публічно висловила свою позицію щодо вторгнення РФ до України. 31 липня вона вийшла на сцену в литовському курортному місті Паланга разом із музикантом Янісом Стібеліcом, показавши публіці величезний український прапор.

Пізніше в інтерв’ю виданню Delfi зірка заявила, що як громадянки країни, яка виступає проти війни, її “позиція і політика очевидна”. Ба більше, Вайкуле наголосила, що “інакше бути не могло” (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).
Лайма Вайкуле.

“А як же інакше? Чого ще від мене можна було чекати? Ми живемо у Латвії, я громадянка Латвії, наша політика та позиція зрозумілі. З тим, що я говорила (раніше Вайкуле публічно не давала коментарів щодо того, що відбувається в Україні. Але 28 лютого у відеодзвінку зі США просила “зупинитися” і сказала “ні війні, ні смертям”, хоча безпосередньо не засудила вторгнення Росії в Україну – Ред.), все було зрозуміло. Якби я не хотіла нічого коментувати, я б мовчала. Я думаю, що в Латвії немає людей, які за війну. Ось ми дивимося на блакитне небо, а по Україні запускають ракети, вбиваючи все живе”, – сказала Вайкуле.

Крім того, вона зазначила, що поки що не бачить можливості виступати в Росії.
Лайма Вайкуле з прапором України.

“Поки що ні. Я навіть не знаю, як це може відбуватися емоційно! Але я не хочу, щоб люди ненавиділи. Ти громадянин Латвії, і неважливо, якої ти національності. Ми всі повинні бути разом проти війни, проти тих, хто розв’язав цю війну “, – заявила Вайкулі.

Зірка зізналася, що щодня прокидається та лягає спати з новинами про те, що відбувається в Україні.

Яніс Стібеліс додав, що вже кілька разів висловлював підтримку Україні. “Мені це ( винесення українського прапора на сцену – Ред.) здається загальноприйнятою нормою, тим більше, що танцювальний колектив, з яким ми виступали, був з України”, – заявив музикант.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Лайма Вайкуле відкрито підтримала Україну: співачка вийшла на сцену із синьо-жовтим прапором