Леопардовий принт в одязі: як носити і з чим поєднувати

Головне знати міру, щоб не стати героїнею анекдотів.

Про речі з леопардовим принтом складено багато анекдотів. Багато жінок саме з-за цього бояться носити такі речі. Насправді можна скласти шикарний гардероб речей з леопардовим принтом, але треба знати деякі правила, інформує Ukr.Media.

Правила

 1. Не рекомендується носити леопардові речі дуже повним жінкам. На них такі речі виглядають просто вульгарно. Якщо і вибрати щось, то краще за все легку накидку або піджак у поєднанні з лаконічними речами.
 2. Хижий принт дозволяє носити тільки одну річ в ансамблі. Якщо весь комплект леопардовий, то насмішок не уникнути.
 3. Краще за все за допомогою леопардового принту підкреслити свої переваги, тому що всі погляди будуть зосереджені саме на цій області. Тому треба продумати, що хотілося б підкреслити.
 4. Поєднувати леопардову річ найкраще з однотонною річчю бажано коричневого відтінку. У тому випадку, якщо леопард сріблястий, то відмінним поєднанням стануть білі або чорні відтінки.
 5. Якщо дівчина вирішила прикрасити свій комплект одягу за допомогою декількох аксесуарів з леопардовим принтом, наприклад, туфель і поясу, то вони повинні підходити один до одного по відтінку.
 6. Не лише одяг має бути хижим, але і макіяж теж. Без цього леопардовий принт виглядатиме зовсім не так. Тому варто передбачити яскравий макіяж. Єдина умова — це відсутність перламутру. Досить яскравої помади або яскравого лаку на нігтях, щоб створити сміливий образ.
 7. Не дасть створити дешевий образ дорога тканина. Саме вона повинна бути на речі. В іншому разі вийде дійсно смішний і дешевий образ.
 8. Хижий принт вимагає мінімуму прикрас. Бажано, щоб вони були червоного кольору.
 9. Не варто повторювати комплекти, які носять зірки. Варто врахувати, що гламурні образи зірок з леопардовим принтом і образи звичайних жінок — дві великі різниці.
 10. Ідеальним варіантом стилісти вважають комплект, що складається з леопардової речі в поєднанні з леопардовим принтом. Наприклад, це може бути спідниця-олівець чорного кольору або водолазка.
 11. Леопардовий принт виглядає вульгарно на речах, які обтягують. Тому краще за все вибрати оверсайз. На вільних і легких речах леопард виглядає зовсім по-іншому.

При дотриманні простих правил можна перетворити одяг з леопардовим принтом у прикрасу свого образу.

Ось вам добірка цікавих варіантів для натхнення:

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Леопардовий принт в одязі: як носити і з чим поєднувати