Леся Нікітюк шокувала розповіддю, як окупанти пограбували музей у Херсоні (фото)

Українська телеведуча Леся Нікітюк відвідала звільнену від російських військових Херсонську область. Своїми враженнями від поїздки знаменитість поділилася в Instagram-stories, передають Патріоти України.

Зокрема, Леся розповіла, що місцеві поступово починають повертатися додому. Вони намагаються відремонтувати будинки, які хоча б якось вціліли. Волонтери допомагають херсонцям. Тим часом енергетики продовжують відновлювати зруйновану електромережу.

“Повертаються люди, навіть з дітьми. Волонтери допомагають відновлювати дах і встановлюють буржуйки у ті кімнати, які врятувались. Уявляєте, люди так хочуть жити у своєму домі… Хай там одна кімната вціліла, але то свій рідний дім”, – написала Леся.

Ведуча додала, що окупанти не лише безжально знищували, але й крали все, що тільки можна. Зокрема, загарбники пограбували повністю Херсонський художній музей.

“Херсонський художній музей. Окупанти настільки все покрали, що найстаріший експонат зараз у ньому…то Богданович і я…”, – зазначила Леся.

Окупанти також винесли все з Державного архіву у Херсоні. Особливо їх цікавили електричні чайники, що аж навіть підставки для них залишили. “А також розікрали Державний архів…техніку і чайники з кабінетів працівників також повиносили. Нагадую, всі підставки під електрочайники, як завжди, залишили”, – додала Леся.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN