Летіла до Криму з Москви. Стерненко злив маршрут поїздок Alina Pash за кордон у 2015-2016 роках

Активіст та блогер Сергій Стерненко нібито “злив” усі поїздки та перельоти Аліни Паш (Alina Pash) за межі України з 2015 по 2016 рік. З власних джерел йому стало відомо, що в окуповний Росією Крим співачка потрапила російськими авіалініями, що порушує закон України.

Відповідне повідомлення з’явилося в Telegram-каналі STERNENKO. В ньому автор розписав усі дати та країни, де, зі слів його інформатора, побувала виконавиця (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Отже, в списку, представленому Сергієм Стерненко, 11.04.2015 року Аліна Паш їздила з Ужгороду до Словаччини, а через 5 днів полетіла з Києва до Тбілісі.

11.08.2015 вона з Києва вирушила на літаку в Москву, стверджує блогер. Також в повідомленні йдеться про те, що 12.08.2015 з Москви співачка прилетіла у окупований Крим, а вже 14.08.2015 з Домодєдово повернулася до столиці України.

Аліна Паш була в Криму

Співачка фотографувалася на фоні Кремля

Окрім цього, Сергій Стерненко оприлюднив й інші поїздки зірки за два роки, про які активіст дізнався з власних джерел. Серед них подорожі до: Варшави, Барселони, Кіпру, Туреччини, Угорщини і т. д.

З повним списком можна ознайомитися нижче

Сергій Стерненко оприлюднив поїздки зірки за 2015-16 рік

Відмітимо, що в інших випадках артистка подорожувала законно та уникала перетину російських чи кримських кордонів.

Автор закликав “Суспільне” дискваліфікувати Аліну Паш на підставі наданої інформації та звернувся безпосередньо до артистки.

“Не варто думати, що ти найрозумніша, і що Photoshop тобі допоможе. Українці не ідіоти, а правда завжди виходить на поверхню”, – закінчив Сергій Стерненко.

Автор закликав "Суспільне" дискваліфікувати Аліну Паш

Коротко про зірку:

  • Alina Pash народилася на Закарпатті, професійно співає з підліткового віку. Раніше співпрацювала з гуртами “Гарячий шоколад”, “СКАЙ”, співачкою Іриною Білик. Популярність їй принесла участь у шоу “Х-Фактор” (СТБ).
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )