Лікарні у Бєлгороді забиті пораненими, їжі та одягу немає: Росія покинула своїх поранених солдатів – ЗМІ

У російському Бєлгороді прикордонні лікарні забиті пораненими на війні російськими окупантами. Там їх утримують у жахливих умовах – майже не годують та не дають одяг.

Країна-агресорка “кинула” своїх бійців, які отримали поранення, та ніяк не забезпечує їх. Лікуванням військовослужбовців мають займатися волонтери. Про це виданню “Телеграф” розповіло джерело в місцевому волонтерському осередку, який, зокрема, допомагає депортованим в цю область українцям. war.obozrevatel.com

За його словами, для лежачих хворих немає навіть памперсів та чистого одягу. Поранених військових майже не годують.

“Військових там не годують, вони реально голодують. Тих, у кого немає родичів, і тих, хто залишився інвалідом після участі у війні (а таких багато), відправляють до притулків. Немає можливості їх вдягнути, вони їдуть у тих речах, в яких були на війні. В крові, бруді й так далі. В тих же речах вони лежать у лікарнях. Там немає навіть памперсів для лежачих хворих. Немає взуття, їжі. Нічого немає”, – розповів волонтер.

Відео дня:

Через великий наплив поранених росіян лікарні не можуть надавати допомогу й громадянам України. Їх також погано годують.

Нагадаємо: на початку травня у Генштабі ЗСУ повідомляли, що поранених на війні в Україні російських окупантів лікують у психіатричних лікарнях. Зокрема, одну таку психлікарню переобладнали під військовий шпиталь у Ростовській області Росії. Там перебуває до 800 поранених та до 200 тіл загиблих військовослужбовців РФ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Лікарні у Бєлгороді забиті пораненими, їжі та одягу немає: Росія покинула своїх поранених солдатів – ЗМІ