Лікувала маму і оnинилася на вулиці: у Дніпрі безnритульною стала дівчина-студентка

Україна

У Дніпрі у будинку нічного перебування волонтерка Вікторія Федотова побачила молоду дівчину, яка прийшла переночувати. Дніпрянка не змогла здолати перипетії життя.

Історію дівчини волонтерка розповіла у соцмережі.

Як їй розповіла гістя будинку нічного перебування, вона — сирота. 10 років тому у неї від раку померла мама.

Для того, щоб мама одужала, дівчина продала квартиру у середмісті Дніпра, але хворобу перемогти не вдалося.  Щоб вижити — дівчина покинула навчання на 4 курсі університету і пішла працювати.

«В нашій країні рак- це вирок, не тільки для хворого, а й для родини теж.

Дівчина так і не змогла вибратися, працювала на «паперовій» копійчаній роботі, знімала кутки в бабусь, слабшала і робила неправильний вибір, речовин не вживала, але і їсти купувати теж треба за щось. Злидні.

От зараз в притулку. Зранку вона має звідти іти, а ввечері її знов пустять спати і грітися. І саме так люди стають бомжами. Стоячи на межі між «тим» і «цим» світом, поки ще з манікюром і макіяжем, але однією ногою вже там, де пятидесятирічний смердючий хлопець спить в коридорі на стільці, підклавши під голову  шапку», — розповідає волонтерка.

Вона закликала небайдужих допомогти дівчині і повернути її до нормального життя.

«Кубло її проблем ми маємо почати вирішувати з житла. Тож, може у когось є на серці оплачувати три місяці куток для пані, кімнату з підселенням. Треба відновити її паспорт, знайти їй роботу, годувати той час, поки не отримає зарплатню. Але в першу чергу, десь поселити і підтримати», — закликала Вікторія Федотова.

Вона додала, що з досвіду, для допомоги дівчині потрібно не менше ніж 3 місяці.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий