Лижниця злетіла з траси на Олімпіаді-2022 в Пекіні на величезній швидкості: участь завершено достроково

Американська спортсменка претендувала на призові місця, але була виключена зі змагання

Американська гірськолижниця впала під час спуску на Олімпійських іграх-2022 в Пекіні. Про це повідомляє Суспільне спорт.

Йдеться про дебютантку Олімпіади 24-річній Ніні О’Брайен, яка виступала на фмналі. Під час падіння О’брайен невдало впала на ліву ногу. І найімовірніше отримала перелом-про це свідчать кадри з моменту її виступу.

До падіння у американської гірськолижниці були шанси отримати медаль. Перший спуск закінчився з шостим результатом, що дало можливість спортсменці потрапити в топ-30 претендентів. Однак після другої спроби дівчина була дискваліфікована і отримала травму.

Після падіння американська гірськолижниця довгий час перебувала в нерухомому стані. До неї підбігли медики для того, щоб надати допомогу, що тривала близько 15 хвилин. Згодом американську спортсменку винесли з траси на ношах.

Відзначимо, що 4 лютого почалися двадцять четверті за рахунком зимові Олімпійські ігри в Пекіні, а також у містах Чжанцзякоу і Яньцині. Вони триватимуть до двадцятого лютого і в ньому розіграється сто дев’ять комплектів медалей з зимових видів спорту.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )