«Лукашенко дуже хитрий і досвідченіший, ніж путін»: як білорусь вирішила кинути рф

Лукашенко відповзає якомога далі від війни, розуміючи, що добром вона для росії не скінчиться.

олександр лукашенко вирішив кинути володимира путіна, і лише створює видимість допомоги у війні проти України. Про це полковник запасу ЗСУ, військовий експерт Олег Жданов пише у своєму блозі на НВ. politeka.net

Зокрема Жданов звернув увагу на те, що, за даними британської розвідки, в Білорусі розпочалися військові навчання. За його словами, цими раптовими перевірками бойової готовності, як і тими провокаціями, які він створював декілька тижнів тому на кордонах країн Балтії і Польщі, лукашенко намагається показати бурхливу діяльність перед путіним.

«Колись лукашенко сказав путіну, що білоруська армія завжди захищатиме спину російській армії і ніколи не дасть нікому вдарити російській армії в спину — і саме це він сьогодні і робить. Він імітує загрози з Заходу для того, щоб Путін не вимагав від нього втрутитись в цю війну і ввести війська в Україну. лукашенко — дуже хитрий і набагато досвідченіший політик, ніж путін, і зараз він відповзає якомога далі від цієї війни, розуміючи, що добром вона для Росії не скінчиться», – заявив експерт.

Відео дня:

Разом з тим Жданов зазначив, що Україна повинна пильно стежити за білоруською армією, і утримувати війська на білоруському напрямку.

«Втім, ми це робимо з першого дня війни, тобто для нас це великої проблеми не складає», – додав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
«Лукашенко дуже хитрий і досвідченіший, ніж путін»: як білорусь вирішила кинути рф