Connect with us

Новини

Лукашенко приїхав до президентської клініки у Дроздах після чуток про проблеми зі здоров’ям – ЗМІ

Published

on

Самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко відвідав президентську клініку. З цієї причини проїзди до лікарні було перекрито.

Про це повідомляють білоруські ЗМІ. Точна причина відвідування лікарні поки невідома.

За даними “Мотолько допоможи”, близько 19:00 Лукашенко приїхав до “Республіканського клінічного медичного центру управління справами президента Білорусі”, який знаходиться на березі водосховища Дрозди.

Цю інформацію підтверджує і видання “Єврорадіо” з посиланням на своїх читачів. Відомо, що у момент його приїзду під’їзди до лікарні було перекрито, а вздовж доріг стояли силовики.

Advertisement

За даними “Мотолько”, за дві години, близько 21:00 кортеж Лукашенка вже залишив “Республіканський клінічний медичний центр” і близько 21:20 заїжджав до Острошицького містечка.

Нагадаємо: після традиційного “параду перемоги” на Червоній площі в Москві запрошений диктатор Білорусі Олександр Лукашенко різко відчув себе погано і екстрено покинув Росію. Кремлівський фюрер Володимир Путін дбайливо розпорядився, щоб його васала до аеропорту супроводжувала швидка.

При цьому, сидячи на трибунах, Лукашенко виглядав досить напруженим та сумним. Вираз його обличчя висміяли користувачі мережі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у ЗМІ проаналізували поведінку Лукашенка на параді в Москві, зазначивши, що він не зміг пройти 300 метрів пішки, а у Мінську відмовився від традиційного виступу з промовою. Після цього кілька днів у білоруських медіа не було згадок про заходи за участю глави республіки, незважаючи на його щільний графік.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement