Connect with us

Новини

Лукашенко з’явився на публіці та розповів про своє здоров’я (фото)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на тлі чуток про свою хворобу запевнив, що не збирається вмирати. Диктатор повідомив, що нібито у нього був аденовірус. Про це він заявив на нараді з питань охорони здоров’я, передають Патріоти України із посиланням на провладне білоруське пропагандистське агентство “БелТА”.

“Хлопці, я нікого не пошкодую. А якщо хтось думає, що я вмирати зібрався, заспокойтеся. Заспокойтеся. Це не більше, ніж пусті міркування в месенджерах і телеграм-каналах. Аденовірус чи що там було? Аденовірус. Нічого. Лікується за три дні. Але оскільки в мене не було можливості лікуватися (то в Москву треба, то суботники, то в Гродно, потім Гомель), все це накопичилося. Тому вмирати я не збираюся, хлопці. Ви ще мучитиметеся зі мною дуже довго”, – заявив Лукашенко.

Зазначимо, що сьогодні у Лукашенка був бадьорий вигляд і нормальний голос, на відміну від зустрічі минулого тижня, де диктатор мав хрипкий голос і задуху. Але оператори все ж намагалися не знімати його на камери крупним планом.

Також на опублікованих пресслужбою фото видно, що на руках Лукашенка вже немає бинтів, як це було раніше.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement