Connect with us

Новини

Лише для жінок: в Україні запровадили нову грошову допомогу до 80 тисяч гривень, хто може отримати виплату

Крім того, за окремою програмою деяким дітям надається щомісячна фінансова допомога в сумі понад 5 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. politeka.net

Українки, яких було визволено з полону, отримають допомогу від Фонду імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.

Таке рішення було ухвалене на засіданнях комісії Фонду. Воно стосується 52 українських жінок, що повернулися з полону у межах обмінів військовополоненими з квітня цього року дотепер. Рішення стосовно ще 13 бранок кремля буде ухвалено наступного тижня.

Advertisement

Кожна жінка одноразово отримає на свій банківський рахунок близько 80 тис. грн.

гроші, гривня
Також у Мінреінтеграції нагадали, що Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького, створений спільно з Урядом Польщі, надає українкам не лише фінансову допомогу. Також він пропонує відпочинково-реабілітаційну поїздку до Польщі та психологічну підтримку жінок, яким довелося страждати в нелюдських умовах в неволі у ворога.

Крім того, ще одна програма Фонду – підтримка українських дітей віком до 18 років, які втратили через війну обох батьків або одного з них, якщо він був єдиним опікуном. Таким дітям надається щомісячна фінансова допомога у сумі понад 5 тисяч гривень. Виплати тривають протягом дії проєкту, тобто до кінця грудня 2022 року.
гроші, гривні, цінні папери, банк, скрін

Прокоментуйте:
Advertisement