Людей майже немає. З’явилося показове відео з Гурзуфа в Криму у розпал сезону

Кримчани поскаржилася, що влітку 2022 року місцеві курорти страждають від відсутності напливу туристів на тлі повномасштабної війни в Україні. Люди бідкаються, що посеред літа на пляжах майже немає людей, а тому взимку буде складно виживати без зароблених на відпочиваючих коштів.

Містяни в розпачі від такого розкладу справ і вже починають критикувати Росію за те, що уряд країни-агресорки не передбачив проблеми на півострові і розв’язав бойові дії. З роликом, де видно плачевну ситуацію в курортному селищі міського типу Гурзуф, можна ознайомитися в Telegram-каналі OBOZREVATEL

Один з користувачів у Twitter написав: “5 липня! Людей немає! Ну що, наїлися дешевих херсонських овочів? Що взимку будемо їсти?”

Кримчани поскаржилася, що влітку 2022 року місцеві курорти страждають від відсутності напливу туристів

В коментарях влучно підмітили, що Крим живе за рахунок коштів, зароблених у літній сезон, а допоки в Україні триває війна, на півострів не приїжджатимуть ні українці, ні росіяни, чия влада окупувала українські території.

В коментарях влучно підмітили, що Крим живе за рахунок коштів, зароблених у літній сезон

Містяни також опублікували кілька фотографій з найвідоміших колись в Гурзуфі пляжів, які зараз спорожніли. Подекуди видно кілька людей в морі, а також з десяток парасоль на пляжі.

Містяни опублікували кілька фотографій

Пляжі в Криму дедалі пустішають

Українці, які колись відпочивали в Криму нагадали кримчанам, що до 2014 року місце біля моря потрібно було займати о 5 ранку, адже від бажаючих відпочити на півосторі не було відбою. Однак після окупації колись туристичні райони стали пустіти та зникати через те, що за ними не доглядають.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Людей майже немає. З’явилося показове відео з Гурзуфа в Криму у розпал сезону